Notariusz Tadeusz Sojka – dane kontaktowe

Spotkajmy się u notariusza Warszawie. Sprawnie i w dogodnym dla Państwa terminie zrealizujemy przewidziane prawem czynności notarialne.

Kancelaria Notarialna znajduje się na ostatnim piętrze zabytkowej kamienicy w Warszawie przy ulicy Młynarskiej 7, dzielnicy Wola. 

W pobliżu Kancelarii znajduje się stacja metra M2 – Metro Płocka, przystanki tramwajowe i autobusowe – Młynarska i Zajezdnia Wola. Wokół Kancelarii są ogólnodostępne miejsca parkingowe. Pierwotnie Kancelaria mieściła się na warszawskim Mokotowie, a obecnie znajduje się na bliskiej Centrum warszawskiej Woli.

Czynności notarialne dokonywane są w siedzibie Kancelarii od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00, natomiast ze względu na charakter czynności lub szczególne okoliczności, Notariusz może ich dokonać także w innym miejscu, jak również w innych godzinach, po wcześniejszym uzgodnieniu.

ADRES

ul. Młynarska 7, 01-205 Warszawa
Jeśli sytuacja tego wymaga, czynności notarialne mogą być dokonane w dogodnym dla Państwa miejscu.

POCZTA ELEKTRONICZNA

sojka@notariusze.waw.pl

Telefon

+48 502 413 565
+48 502 413 566

Godziny urzędowania

Poniedziałek-Piątek w godzinach. 9:00–17:00
W szczególnych przypadkach, czynność notarialna może być wykonana poza normalnymi godzinami pracy.

Wskazówki dojazdu

Kancelaria doskonale skomunikowana jest praktycznie ze wszystkimi częściami Warszawy. Do naszej siedziby przy Młynarskiej można dojechać samochodem od strony ul. Wolskiej lub Górczewskiej/Leszno. Kilka kroków jest od nas do stacja metra M2 - Metro Płocka, oraz przystanków tramwajowych i autobusowych - Młynarska i Zajezdnia Wola. Wokół Kancelarii są ogólnodostępne miejsca parkingowe.